www.strankysnadno.cz - tvorba www stranek
uvod sluzby reference cenik kontakt

Reference Obalexpres s.r.o. - paní HabeltováFirma Obalexpres s.r.o. - zpracování vlnité lepenky


Vážení,

tímto bych Vám chtěla velice poděkovat za Váš přístup k tvorbě našich nových www stránek.
Naše společnost na základě doporučení zadala tvorbu www stránek společnosti z Kadaně a její zástupce předváděl co vše již udělali a seznam zákazníků, pro které pracují.

Jak jsme během tvorby www stránek záhy zjistili, většina z představení firmy nebyla pravda. Tato společnost nám způsobila další problémy neodborným zásahem do naší elektronické pošty a stránky www byly bez jakéhokoli schvalování a shlédnutí z naší strany spuštěny pouze s drobnými úpravami pouze přepsané, víceméně okopírované naše původní.


Po anabázi s touto firmou jsem se obávala zadat práci na nových stránkách další firmě, protože ty které nám byly zkažené se nedaly používat. Jelikož jsme museli s paskvilem, který nám byl nainstalován na internetu jako naše www stránky, něco udělat, zkusili jsme společnost Stránky snadno, okamžitě po telefonickém hovoru byla uskutečněna návštěva p. Tomáše Emresze a obratem během 24 hodin nám byl zaslán první grafický návrh našich stránek, současně jsme spolupracovali s p. Ivanou Dvořákovou.


Musím zde uvést, že to nebyla spolupráce, ale koncert, všechno fungovalo s absolutní přesností a spolehlivostí, neexistovaly časové prodlevy. Veškeré mé dodatky byly okamžitě zapracovány. Po mé předchozí zkušenosti tato spolupráce byla rajskou hudbou a takto si představuji péči o zákazníka a jeho potřeby.

Dovolím si napsat, že společnost Stránky snadno můžu doporučit každému kdo o tvorbě či opravě svých www stránek uvažuje. Skutečně se jedná o profesionální přístup a klient je prioritou. Jistě, výše uvedené by mělo být samozřejmostí, je smutné, že tomu zdaleka vždy není.

Moje předchozí zkušenost mě vrátila do roku 1990, éry zlatokopů bez skrupulí, je s podivem, že takové společnosti ještě vůbec existují. Podnikáme ve výrově a za pět let jsem se nesetkala s tak neprofesionálním a lajdáckým přístupem.

Spokojenost obchodních partnerů ze vzájemné spolupráce, byla předešlé společnosti zcela cizí.

Na závěr musím uvést i skutečnost, že ačkoli Stránky snadno, je tak spolehlivou společností, jak jsem výše uvedla a se stránkami jsem absolutně spokojena, naše nové www stránky zhotovila levněji o více jak polovinu, než předešlá firma. Mohu jen potvrdit, že krédo, které Stránky snadno mají na svých www stránkách „ Kvalita nemusí být vždy drahá, stačí si „jen“ správně vybrat“ je skutečně výstižné a pravdivé. Ještě jednou moc děkuji za vyřešení našeho problému a to kvalitně a skutečně rychle. Jsem velice ráda, že se mi podařilo sehnat spolehlivého partnera s kterým mohu bez obav plánovat další spolupráci a mohu se spolehnout na to, že vše bude fungovat tak, jak bude ujednáno.

Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů, kterých jistě při Vašem způsobu práce dosáhnete.


OBALEXPRES s.r.o. N. Habeltová jednatelka společnosti Bohosudov dne 28.5.2007

Řekli jste o nás:

Dostalo se mi u Vás
okamžité, perfektní
a naprosto
profesionální péče.
Dlouho se mi s nikým
tak dobře
nespolupracovalo a
doufám, tohle byl jen
začátek.


Jana Jačjanská
Retro- Underwear
celá reference zde


Jsem velice ráda,
že se mi podařilo
sehnat spolehlivého
partnera se kterým
mohu bez obav
plánovat další spolupráci
a mohu se spolehnout
na to, že vše bude
fungovat tak, jak bylo
ujednáno.

Naděžda Habeltová
Obalexpres s.r.o.
celá reference zdeStránky od Vás jsou
svěží, moderní,
skutečně na úrovni.
Mohu porovnat
Firmu vřele doporučuji.
Spolupráce skvělá,
lidé ochtní, sluší
a milí.


MUDr. Blovský
obchod s vínem
celá reference zdewww.strankysnadno.cz tvorba www stránek 2007
nejlepší hosting s garancí dostupnosti